"Навчальна книга - Богдан"Читачам Ковельської районної бібліотеки зичу МИРУ, БЛАГОПОЛУЧЧЯ й УДАЧІ, бо без них важко досягти УСПІХУ.

В книгах можна знайти підказку, як людям вдається, не втративши ЛЮБОВІ і до ближнього, наблизитися до своєї мрії. Читайте мудрі книжки і вони допоможуть знайти той шлях, що намітив для вас Господь.

 
З повагою

Ніна Фіалко

------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 


------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 

Дорогі друзі!

Я радий, що книжки Джекі Вілсон потрапили на ваші бібліотечні полиці. І не лише тому, що я їх усі перекладав. Вілсон – це сучасна зірка англійської дитячої літератури, яка за кількістю бібліотечних запитів випереджає навіть Джоан Ролінґ. Її портрети висять на білбордах і вона у буквальному сенсі збирає у Англії стадіони прихильників. Кожна з цих книжок – це щоденник дівчинки, який вона сама пише і малює. Але це не значить, що хлопцям це буде нецікаво. Там такі дівчата, що ого-го! Кому хоч носа втруть. Кожна з героїнь стикається з якимись проблемами, які, можливо, траплялися і комусь із вас (мені траплялись, наприклад). Сварки батьків або нерозуміння ровесників, бажання виділитися і сподобатися, а з іншого боку – надмірна сором’язливість. Герої Вілсон все це відчувають на власній шкурі і – що головне – долають ці труднощі і складнощі. Впевнений, що прочитавши ці книжки, навчитеся долати труднощі й ви, а ще – знайдете нових друзів і просто гарно проведете час за ненудною книжкою.

Володимир Чернишенко, перекладач

Немає коментарів:

Опублікувати коментар