"ФОЛІО"


Гість бібліотеки – Євген ПоложійЄвген Положій Іловайськ. Розповіді про справжніх людей

«Іловайськ» — книга про мужність, неймовірний героїзм і людяність українських солдатів і офіцерів, бійців добровольчих батальйонів, батальйонів тероборони, всіх тих, хто опинився в кінці серпня 2014 року в «Іловайському котлі», який став найбільшою поразкою української армії в ході війни на сході. Це чесна книга про війну, яка, як відомо, нікого ще не зробила краще, і все ж серед крові, вогню і заліза люди залишаються людьми. Автор почув історії понад сотні учасників Іловайської трагедії, книга побудована на реальних подіях. Тим не менш, просимо вважати всі збіги імен, прізвищ та позивних випадковими.

Гість бібліотеки – Андрій Курков


Андрій Курков. «Нічний молочник»

Політично-авантюрний роман знаного письменника Андрія Куркова про сучасну Україну. В ньому три сюжетні лінії. В одній із них ідеться про напівтаємну молочну кухню, яка знаходиться навпроти парламенту, де депутати п´ють молоко молодих матерів для омолодження.
Це також роман про дві історії кохання і про Україну, яка дуже схожа на мати-одиначку. Місце дії роману - тихий центр Києва: вулиці Стрілецька, Стрітенська, Ярославів Вал, пагорб державної влади на Печерську, а також місто Бориспіль і два села Київської області. 


Андрій Курков «Бікфордів світ»


 Роман “Бікфордів світ” Андрій Курков вважає одним з найважливіших у своїй творчості і радить його читати людям налаштованим на важку літературу. “Колись  почув фразу, яку я використав у романі “Бікфордів світ”, “Когда любиш родину, власть не имеет значения”. Років 15-20 подобалася мені ця фраза, я її згадував, щоб не емігрувати. Набагато і довше мені допомагав ще один вислів, гасло Гулага: “Не верь, не бойся, не проси”. Сюжет “Бікфордів світ” складно переказати. У ньому є історичний і політичний контекст і він набагато складніший для розуміння. Головні теми роману — пам’ять і страх. Пам’ять про дитинство, розчарування у реальному світі, побоювання будь-яких змін, відсутність бажань, комплекс провини і безсилля перед життям. Роман жорсткий, абсурдний, проте цілком логічний. Але це справді якісне, цікаве й захопливе чтиво від справжнього майстра. 


Андрій Курков «Щоденник Майдану»

До річниці трагічних подій, що відбувалися на головній площі країни з 18 по 20 лютого 2014 року, видавництво «Фоліо» випустило книгу всесвітньо відомого українського письменника Андрія Куркова «Щоденник Майдану».
Нова книга письменника не має нічого спільного з детективом або бойовиком. - Це документ, представлений у вигляді особистого щоденника, який описує життя в Києві і в країні в цілому, під час євромайдану та окупації Криму. Після цих подій "Щоденник Майдану» був опублікований у багатьох країнах англійською, німецькою, французькою, японською та іншими мовами, але тільки для українського видання він доповнений репортажами про події, що відбуваються в Україні до початку листопада 2014 року, написаними для норвезької газети «ДагогТід».Андрій Курков «Садівник з Очакова»

Герой роману Ігор і думки не мав куди і до чого приведе його отримана в подарунок міліцейська форма зразка 1957 року. В пригодницькому романі «Садівник з Очакова» на вас, як і на головного героя твору, чекає багато несподіванок.

Андрій Курков «Львівська гастроль Джимі Хендрікса»

«У житті найцікавіше — це життя», — сказав одного разу письменник, звертаючись до своїх читачів. І його новий роман «Львівська гастроль Джимі Хендрікса», де переплітаються дійсність і вигадка, де немає межі між реальністю і сюрреалізмом, яскраве тому підтвердження.
Над сухопутним Львовом літають чайки, і в місті часом пахне морем. Колишні хіпі в компанії з екс-капітаном КДБ збираються на Личаківському цвинтарі біля могили... американського рок-співака і гітариста Джимі Хендрікса. А по стародавніх вулицях міста носиться ночами старенька іномарка з людьми, жадаючими вилікуватися...


Андрій Курков «Тонка математика пристрасті»

Немає коментарів:

Опублікувати коментар